Zdravá chůze a chodidlo

Chůze je jedním ze základních pohybů lidského těla. Dolní končetina velmi ovlivňuje držení celého těla. Lekce obsahuje cviky podporující koordinaci, rozvíjí pohyblivost velkých kloubů v celé noze, zaměřuje se na protahování zkrácených svalů nohy, posilování velkých svalů nohou včetně hýžďového, ale i drobného hlubokého svalstva např. v chodidle. Cviky působí proti snížení příčné a podélné klenby, působí preventivně proti vbočeným palcům (hallux valgus), pomáhají narovnat prsty a palce a podílejí se na řešení problémů s žílami (varixy, metličkové žilky). Cvičení zahrnuje i práci s pánví a břišními svaly, protože bez zapojení těchto částí těla není chůze ani jiné pohyby dolních končetin kompletní.

Součástí lekce je nácvik automasáží chodidel a masáží nohou a chodidel pomocí cvičebních pomůcek.

Cvičení není určeno jen pro klientky, které mají výše uvedené problémy, ale i pro ty, které chtějí mít dlouhé štíhlé svaly na nohou, pevný zadeček a mladistvou chůzi. 

Nový termín září - prosinec 2022 

Každou středu od 11:00 - 12:00 h

 

Cena: samostatná lekce Kč ,-, celý blok Kč ,-/14 lekcí, Kč ,- za lekci

Cvičíme na adrese: Sportovní klub bojových umění, Trhanovské nám. 179, Praha 10, www.skbu.cz (najdete zde virtuální prohlídku prostor)

Rezervace možné již nyní na tel. č. 607 190 686 nebo e-mail: ivana(dot)deporta(at)gmail(dot)com

Jestliže se přihlásíte, uhraďte prosím převodem na účet, jeho číslo najdete pod záložkou Kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Do zaplacení bude přihláška považována pouze za nezávaznou. 

Pokud se nemůžete předplacené lekce zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka. V opačném případě není možné z provozních důvodů převádět platbu na jiné termíny či jakýmkoliv jiným způsobem nárokovat nevyčerpanou lekci.