Pilates - ploché bříško

Lekce Pilates ploché bříško Vás podrobně a správně naučí posilovat břišní svaly nejen ty povrchové, ale hlavně hluboké včetně pánevního dna. Teprve zpevněním hlubokých břišních svalů docílíte plochého bříška. Lekci tvoří rozcvičení, posilování břišních svalů a závěrečné protažení a uvolnění. Tyto lekce jsou určeny pro ženy každého věku, pro ženy, které potřebují zpevnit břišní svaly z estetických důvodů, pro ženy, které mají bolesti v oblasti beder z důvodu uvolněných břišních svalů, ale také pro ženy, které plánují rodičovství nebo jsou po porodu a pro ženy, které mají potíže v souvislosti s nedostatečnou funkcí pánevního dna, pro ženy v menopauze a po ní a pro všechny ženy dohromady, které chtějí mít správné držení těla a život bez bolesti zad.

V lekcích jsou použity různé pomůcky, se kterými je cvičení intenzívnější - Fit ball, Sball, Pilates kruh, Foam Roller a Bosu.

Pokud nestihnete začátek kurzu, nevadí, připojte se později.

Každé úterý v 17:20 - 18:15 h

Nový termín leden 2018

16. 1. - 24. 4. 2018 - 15 lekcí 

Pilates ploché břicho

Každou středu v 17:20 - 18:15 h  

17. 1. - 25. 4. 2018 - 15 lekcí 

Cena za 15 lekcí Kč 1 650,-

Rezervace možná již nyní.  

Jestliže se přihlásíte, kurzovné uhraďte prosím převodem na účet, jeho číslo najdete pod záložkou Kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Do zaplacení bude přihláška považována pouze za nezávaznou. 

Pokud se nemůžete předplacené lekce zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka. V opačném případě není možné z provozních důvodů převádět platbu na jiné termíny či jakýmkoliv jiným způsobem nárokovat nevyčerpanou lekci.