Pilates Body

Pilates Body

Komplexní program Pilates Body  je zaměřen na hubnutí a tvarování těla. Cvičení je intenzívní - jednotlivé cviky na sebe plynule navazují a jsou spojeny do bloků, ve kterých se procvičí celé tělo.  Při tomto pomalém a plynulém cvičení dochází k velmi efektivnímu spalování energie s vysokým procentem tuků v závislosti na hmotnosti a trénovanosti klienta. Tohoto efektu využijeme ke změně složení našeho těla, tj. úbytku tukové vrstvy a tvorbě hmoty svalové. Jako důkaz poslouží dvě analýzy složení těla provedené na přístroji InBody 230. Jedna na první lekci a druhá na poslední lekci. 

 

Nový termín leden 2018

15. 1. - 23. 4. 2018 - 14 lekcí (Velikonoční pondělí necvičíme)

Pondělí v 17:40 – 18:40 h

Cena Kč 1540,-/14 lekcí

Cena obsahuje:

1 x 55 minut -  lekce Pilates Body

2x základní analýza na přístroji InBody 230 s vysvětlením výsledků (první a poslední lekce)

Rezervace možné již nyní na tel. č. 607 190 686 nebo e-mail: ivana(dot)deporta(at)gmail(dot)com

Jestliže se přihlásíte, uhraďte prosím převodem na účet, jeho číslo najdete pod záložkou Kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Do zaplacení bude přihláška považována pouze za nezávaznou. 

Pokud se nemůžete předplacené lekce zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka. V opačném případě není možné z provozních důvodů převádět platbu na jiné termíny či jakýmkoliv jiným způsobem nárokovat nevyčerpanou lekci.