Ceník Praha

Cena lekce v bloku: Kč 110,-

Cena bloku závisí na počtu lekcí - obvykle 10 - 15 lekcí.

Cena samostatné lekce: Kč 150,- (platí jen, pokud je v bloku volné místo).  

Individuální lekce (60 minut) - Kč 800,- 

Permanentka individuální lekce - Kč 7 200,-/10 lekcí

Přijímám karty Multisport a ActivePass 

Cvičit je možné i na fakturu. 

Hodiny je nutné rezervovat sms zprávou na tel. 607 190 686 nebo na e-mail ivana(dot)deporta(at)gmail(dot)com. Stačí uvést jméno, datum a hodinu. Na tyto zprávy neodpovídám, pokud je vše v pořádku, je volné místo a hodina se uskuteční, v opačném případě navrhnu nějaké řešení.

V případě, že se nebudete moci dostavit na Vámi objednanou hodinu, prosím o zrušení rezervace stejným způsobem, a to 5 hodin před začátkem lekce, v případě ranního cvičení večer nebo ráno nejpozději do 6:00 h, pokud bude lekce zrušena později budu požadovat úhradu 50 % z ceny lekce, neúčast bez omluvy bude důvodem k požadavku na úhradu plné ceny lekce.

 

Jestliže se přihlásíte na některý z kurzů nebo bloků, uhraďte prosím převodem na účet, jeho číslo najdete pod záložkou Kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Do zaplacení bude přihláška považována pouze za nezávaznou. 

 

Pokud se nebudete moci zúčastnit lekce předplaceného kurzu nebo bloku, je možné poslat za sebe někoho jiného, (např. z rodiny, přátele), v opačném případě není bohužel možné z provozních důvodů lekce nahrazovat.