Metabolický věk

Kolik je Vám metabolických let?

Říká se, že jsme tak staří, jak se cítíme. Pojem metabolický věk čili váš skutečný věk se dnes často skloňuje ve světě zdraví i fitness.

Metabolický věk představuje v podstatě skutečné stáří organismu. Pokud budete znát jeho hodnotu, může to pomoci více porozumět svému zdraví a tomu, jak se cítíte. Když vám přístroj naměří nižší metabolický věk, než jaký máte zapsaný v občance, znamená to, že máte více svalové hmoty, méně tuku a jste pravděpodobně aktivnější než průměrný člověk vaší věkové skupiny. Metabolický věk se počítá z množství tuku, svalů a vody v těle a jejich poměru.

Odborně řečeno, pojmem metabolický věk vyjadřuje, jak si stojí hodnota vašeho bazálního metabolismu vzhledem k této hodnotě u jiných lidí stejného věku. Bazální metabolismus je množství energie, které spotřebujete za 24 hodin na zajištění nezbytných životních funkcí, jako je dýchání, srdeční aktivita, udržení stálé tělesné teploty, trávení, funkce mozku, jater, ledvin atd.

Bazální metabolismus je individuální a ovlivňuje ho věk, pohlaví, množství svalů, výška a váha, ale například i stres nebo různá onemocnění.

 

Nyní Váš metabolický věk zdarma k základní analýze na InBody 230

 

Kč 300,-

Základní analýza bez vysvětlení výsledků (cca 15 min) obsahuje zjištění stavu tuku a svalů v těle, bazální metabolismus, svalové a tukové dysbalance. Výsledky analýzy jsou zavedeny do databáze klientů pro pozdější porovnání a klient obdrží vytištění naměřených výsledků. Zdarma výsledek metabolického věku.

 

Kč 400,-  

Základní analýza s vysvětlením výsledků (cca 30 min) obsahuje zjištění stavu tuku a svalů v těle, bazální metabolismus, svalové a tukové dysbalance. Výsledky analýzy jsou zavedeny do databáze klientů pro pozdější porovnání a klient obdrží vytištění naměřených výsledků. Zdarma výsledek metabolického věku.