Bosu - kurz

Nový 14hodinový kurz cvičení na BOSU vás naučí pracovat s touto zajímavou cvičební pomůckou, kterou lze používat a cvičit na ní jak na vypouklé straně tak na rovné. Cvičení na této labilní ploše podporuje posílení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře a pomáhá při bolesti zad, kompenzuje svalové dysbalance a zlepší držení těla v klidu i v pohybu, vytváří lepší schopnost rychleji svalově reagovat na změny vzniklé vnějšími vlivy - např. terén nebo vnitřními vlivy - např. únava. Cvičením se zlepší svalová rovnováha a stabilizace - zlepší se pozice pánve a páteře a v neposlední řadě se zvýší dynamická kontrola pohybů a postojů.

Bosu umí nejlépe ze všech pomůcek posílit a vytvarovat tělo.

Cvičení je vhodné pro ženy i muže každého věku, můžete vzít s sebou i své děti (vhodné od 12 let).

Nový termín pro leden 2018

18. leden - 26. duben 2018

Každý čtvrtek v 16:00 - 16:55 h

Cenu kurzu: Kč 1 540,- 

V případě, že budete cvičit se svým synem nebo dcerou je cena za oba jen Kč 2 800,- 

Jestliže se přihlásíte, kurzovné uhraďte prosím převodem na účet, jeho číslo najdete pod záložkou Kontakty. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno. Poslední termín úhrady je 10 dní před 1. lekcí. Do zaplacení je přihláška považována pouze za nezávaznou. 

Pokud se nemůžete předplacené lekce zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka. V opačném případě není možné z provozních důvodů převádět platbu na jiné termíny či jakýmkoliv jiným způsobem nárokovat nevyčerpanou lekci.