Spirals

Jedinečný tréninkový program pro získání flexibility a mobility, zlepšení koordinace pohybů a rovnováhy a regulace kardiovaskulární kapacity. 

 

 

SPIRALS je licencovaný program Body and Mind. Cvičení je zaměřeno na specifické styly dynamického strečinku, síly a stability. Cvičení je pro každého nejen výzvou, ale zároveň i pozitivním povzbuzením. SPIRALS program je založen na spirálně diagonálních pohybech těla a snadném strečinku.

 

Lekce SPIRALS je tvořena 10 ucelenými bloky, které jsou navzájem blízce spojeny tak, aby jako celek poskytovaly identitu programu.

 

Při prvních 4 blocích dochází postupně k zahřání organismu - střední tepová frekvence, která velmi podporuje hubnutí. Pátý je balanční. Další dva jsou silového charakteru, jedna z nich se věnuje svalům středu, a to hlavně břišním. Poslední tři jsou zaměřeny na dynamický strečink. 

Autory tohoto programu jsou Veronica Ponieman (profesionální tanečnice s více než dvacetiletými zkušenostmi) a Michael King (ředitel Pilates Institute v Londýně, který se již téměř 30 let věnuje Pilates technice).

Lekce SPIRALS trvá 55 min.

 

 

Středa dopoledne v 11:15 - 12:10 h 

 

Rezervujte prosím obvyklým způsobem.